Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tablet z Androidem i problemy z podłączeniem BT

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tablet z Androidem i problemy z podłączeniem BT

    Zamieszczone przez hsurim
    Mam Omegę w O1 - spisuje się bardzo dobrze, jakość nagrania przyzwoita, obracany ekranik bardzo ułatwia korzystanie z niej.
    Kupiłem w Realu za 180PLN w promocji.
    też kupiłem i po jednej trasie oddałem do Reala, może miałem wadliwą ale nie dało się ustawić innej pętli jak co 2 min. No i jakość nagrania :evil:

  • #2
    Tablet z Androidem i problemy z podłączeniem BT

    Po wielu dniach oczekiwań doczekałem się paczki z tabletem.



    Wiedziałem, że urządzenie nie ma BT ale nie przejąłem się tym zbytnio gdyż można podłączać różne urządzenia po USB. Okazało się, że po podłączeniu zewnętrznego BT tablet nie reaguje, nawet dioda na adapterze nie miga. Po podłączeniu do lapka bluetooth śmiga.

    Z kolei do tabletu podłączyłem myszę optyczną i działa jak trzeba, podświetlenie działa, kursor jeździ po ekranie, zatem host jest.

    W jaki sposób podłączyć ten nieszczęsny BT?
    Koniki są po to by je karmić

    Komentarz


    • #3
      To nie takie proste z tym bluetoothem będzie. Nie mam pojęcia co to za tablet ani jaka wersja Androida ale skoro nie wykrywa adaptera to znaczy, że brakuje sterowników.

      A wgrywanie sterowników na Andka to zdaje się nie jest najprostsza sprawa, chociaż mogę się mylić. W każdym razie to byłaby kwestia znalezienia odpowiednich sterowników i podmianki kernela.

      Naprawdę potrzebny Ci ten BT?
      Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
      Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

      Komentarz


      • #4
        Subaru, jest tak jak mówi kolega grajewiak, te hosty w tabletach na Andku to na razie "picnawodęfotomotaż". Obsługują tylko podstawowe urządzenia typu klawiatura, mysz czy zewnętrzny dysk ( ale też nie wszystkie i pod pewnymi warunkami ). Czasami można rozszerzyć możliwości poprzez dogranie jakiejś aplikacji, ale na razie większość tych peryferiów ma stery tylko pod Windę więc na Andku nawet nie ruszą. Pewnie można by to odpalić "z palca" na jakiś uniwersalnych bibliotekach, ale to już trzeba by znaleźć jakiegoś speca od androidowego linuksa...
        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

        Komentarz


        • #5
          Popatrz na inne tablety z androidem i zobacz jakiego typu urządzenia BT obsługują.

          Przecież to montowane wewnątrz jest takim samym urządznieniem tylko bardziej OEM owym, a w środku siedzi po prostu dodatkowy host USB (tylko nie ma gniazdek a moduł jest podpięty przez goldpiny.

          Komentarz


          • #6
            Są tablety które mają wbudowany BT tyle, że one kosztują po ok 600-650 zł. Ten był 3 razy tańszy. Na BT mi zależy i to bardzo bo cały tablet chcę zabudować w osłonę przeciwsłoneczną i mają się na nim wyświetlać parametry pracy silnika. Do tego konieczne jest podpięcie ELM właśnie po BT. I nie wiem jak to ogarnąć.
            Koniki są po to by je karmić

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X